Dizi Oyuncuları
Dizi Oyuncularına Dair Her Şey

ALEV ALEV İSKENDER KİMDİR?

0

Alev Alev İskender Karakterini canlandıran oyuncu kim? Dizide çok sevilen Erkek oyunculardan biri olan İskender kim?

Alev Alev Dizisi İskender Kimdir?

Alev Alev dizisi İskender karakteri zengin bir ailenin çocuğudur. Bu karakter ailesine sahip çıkmayı bilen ve kol kanat geren birisi olarak dizide yer alır. Ailesi için her şeyi yapmaya hazır olan ve sevdikleri için yapacağı şeyleri düşünmeyen bir karakterdir. Ailenin her şeyden önce geldiğine inanan İskender, ailesinin iyiliği için hiçbir şeyi yapmaktan kaçınmaz. Sevdiği kız da kendisi gibi zengin olan Rüya Yıldırımlar karakteridir. Rüya ile nişanlıdır ve onun için her şeyi yapmaya hazırdır. Tam adı İskender Kayabeyli’dir ve oldukça bencil bir karakteri vardır. İş hayatında kibri ve bencilliği ile ön plana çıkmış, başarısını tamamen bunlarla kazanmıştır. Kendi aile holdinglerinin medya alanındaki şirketin başında yer alır ve şirketin yönetiminde söz sahibidir. Bir gün çıkan yangın ile bütün hayatı ve nişanlısı ile iletişimleri değişir. Rüya ile tamamen başka bir boyutta ilişki yaşamaya başlarlar ve bunu düzeltmeyi dener. Yangından sonraki en büyük imtihanı ise kendi iç hesaplaşması olacaktır. Alev Alev dizisi İskender karakteri Rüya ile olan ilişkisine devam etmek isteği içerisindedir.

Berker Güven Kimdir?

Berker Güven 7 Eylül 1994 tarihinde İzmir’de doğmuş bir oyuncudur. Henüz oyunculuk hayatına yeni adım atmış olan oyuncu, ilk deneyimini 2017 yılında Babam filmi ile gerçekleştirmiştir. Bu filmde başrol olarak yer almış ve birçok kişinin dikkatini çekmiştir. 2017 tarihinde yer aldığı Vatanım Sensin isimli dizide yardımcı karakter olarak yer almış ve düşman askerini canlandırmıştır. Ardından oynadığı dizilerde ise başrol olarak oynamış ve Alev Alev dizisi İskender karakterini de başrol olarak canlandırmaya başlamıştır. 2017 yılından beri ekranlarda bulunan oyuncu Çetin Tekindor ve Melisa Şenolsun gibi ünlü isimlerle çalışmıştır.

Oyuncu, kardeşlik ödülleri töreni içerisinde Yılın en İyi Drama Oyuncusu ödülünü almaya hak kazanmıştır. Üniversite eğitimi için İstanbul’a gitmiş ve Sinema Televizyon Bölümü’nü başarı ile tamamlamıştır. Mezuniyetinin ardından bir oyunculuk atölyesi bünyesine girmiş ve oyuncu olmak adına çalışmalara başlamıştır. İlk sahne deneyimini Bora Akkaş ile birlikte bir tiyatro oyununda paylaşmıştır.