Dizi Oyuncuları
Dizi Oyuncularına Dair Her Şey

Akrep Dizisi Oyuncuları Ve Konusu

0

Akrep Dizisi Oyuncuları ve Konusu. 2021 yılında Star TV de ekrana gelen dizilerden birisi de Akrep dizisidir. Bu yazımızda Akrep dizisinin oyuncu kadrosunu, konusunu ve karakterlerini sizlerle derleyeceğiz. Akrep dizisinin oyuncuları kimler? daha önce hangi dizilerde rol aldılar? konusunda merak edilen detaylı bilgileri bu yazımızda sizlere sunacağız.

Akrep Dizisi Konusu

Akrep dizisi konusu İhanetin, lanetin, aşkın ve anneliğin savaş dolu bir “AKREP” dövüşü olarak tanımlanıyor. Oyuncuların akrep edasıyla birbirlerini sokmaya çalışacak, kıskanç karakterler yer alacak diye düşünülüyor. Dizideki usta oyuncuların bu konuda büyük bir performans sergileyecekleri kessin ama dizinin ilgi odağı İhanet, Lanet, Aşk ve Anneliğin savaşı olması beklentileri de yükseltmekte. Tabi bu kadar usta oyuncunun bir arada olup bu beklentileri karşılayamaması biraz zor.

Beklenilen çok daha üstesinde gelecek olan Akrep Dizisi izleyicileri baya heyecanda bıraktı. Peki bukadar usta oyuncu bir araya gelmiş bizde onların kim olduklarına bakmayalım mı? Ozaman gelin hep beraber Akrep Dizisi Oyuncuları‘na bi göz atalım.

Akrep Dizisi

Akrep Dizisi Oyuncuları

1441 Productions imzalı, 2021 de yayınlanması planlanan Akrep dizisinin önceki adı Şahmeran’dı. Şahmeran dizisinin ismi değiştirildi ve Akrep olarak karar verildi. Akrep dizisi yönetmenliğini Gökçen Usta yaparken senaryosunu Erkan Birgören yazmakta. Akrep dizisi oyuncuları şunlar; Evrim Alasya (Ferda), Demet Akbağ (Perihan), Bekir Aksoy (Fikret), Yusuf Çim (Aras), Demet Gül (Hacer), Müge Su Şahin (Merve), Esila Umut (İpek), Taha Baran Özbek (Şahin), Beril Pozam (Ayşe), Aslı Melisa Uzun (Duru), Ahsen Türkyılmaz (Ece) Akrep dizisinin oyuncularındandır.

Akrep dizisinde iki usta kadın oyuncu birlikte yer alacak. Son olarak Kırmızı Oda Dizisi‘nde izlediğimiz Melisa karakterini canlandıran ve zihinlerde tesettürlü haliyle kalan Evrim Alasya Akrep dizisinde yuva yıkan kadın olarak ekranlara çıkıyor. İki rolü birbirinden farklı olan Evrim Alasya adeta oyunculuğunu kanıtlıyor izleyicilere. Akrep dizisinde yer alan başrol oyuncusu Demet Akbağ’da yıllar sonra bir dizi ile ekranlara çıkacak.

1.Evrim Alasya (Ferda)

2.Demet Akbağ (Perihan)

Akrep Dizisi Oyuncuları Ve Konusu

3.Bekir Aksoy (Fikret)

4.Yusuf Çim (Aras)

Akrep Dizisi Oyuncuları Ve Konusu

5.Demet Gül (Hacer)

6.Müge Su Şahin (Merve)

Akrep Dizisi Oyuncuları Ve Konusu

7.Esila Umut (İpek)

8.Taha Baran Özbek (Şahin)

Akrep Dizisi Oyuncuları Ve Konusu

9.Beril Pozam (Ayşe)

10.Aslı Melisa Uzun (Duru)

Akrep Dizisi Oyuncuları Ve Konusu

11.Ahsen Türkyılmaz (Ece)